Sudija, daj mu crveni

Glas Srpske

Duel osmine finala Kopa Sudamerike između Santa Fea i Botafoga bio je u drugom poluvremenu prekinut na dobre tri minute zbog dolaska nepozvanog gosta.

Pri rezultatu 4:0 za domaći tim, kada je utakmica bila lišena rezultatske neizvjesnosti, domaće navijače, ionako dobro raspoložene zbog povoljnog rezultata, dodatno je oraspoložio pas koji je tri minute veselo trčkarao po terenu i vješto zaobilazio sve prepreke u vidu ljudi koji su ga pokušali zaustaviti. Nekoliko igrača imalo je slabašne pokušaje namamljivanja, ali pas se nije dao prevariti. Jedan je redar, kao u koridi, pokušao namamiti psa i potjerati ga van terena sa crvenom vrećicom. Činilo se u početku da je i uspio, ali pas je opet bio lukaviji. Dotrčao je samo do ruba terena, a onda se opet vratio. I tako dva puta. Na kraju, kao da mu je igra ipak već dosadila, pas je dotrčao do tribina i zauzeo mjesto na njima.