Kecmanović osvojio drugi set protiv Musetija

MALAGA - Miomir Kecmanović je osvojio drugi set protiv italijana Lorenca Musetija, u meču koji se igra u španskom gradu Malagi.

Bez izgubljenog poena osvojio je uvodni gem Miomir Kecmanović na svoj servis.

Nakon toga uslijedio je odličan gem za Kecmanovića, trudio se i prijetio, ali je Museti došao  na 40:30 i kada se činilo da će se Srbin izboriti za izjednačenje, izveo nevjerovatan pasing šot.

U trećem gemu Kemanović je igrao pametno, vršio je  pritisak i brzo osvajao poene protiv Musetija. Gubitak tajbrejka iz prvog seta nije ga poremetio ni na koji način.

Ipak Italijan je dobio četvrti gem izjednačio na 2:2

Kecmanović da ga zatim snažno napada i izlaskom na mrežu završio je peti gem u drugom setu i sačuvao je vođstvo.

U šetom setu je Kecmanović napravio brejk. Tri brejk lopte imao je Miša u ovom gemu i uspio je iz trećeg puta.

U sedmom setu je bilo drame, prijetio je Museti. Stigao do 40:30, ali je to bilo sve od njega. Miomir je uspio da potvrdi brejk.

Miša Kecmanović je zatim drugim brejkom u drugom setu uspio da dođe do seta, ujedno i izjednačenja.