Evo koliko je novca zaradio Đoković nakon poraza u finalu Vimbldona

GS

LONDON- Srpski teniser Novak Đoković nije uspio da dođe do titule na Vimbldonu, gdje je u velikom finalu od njega bio bolji Karlos Alkaraz posle samo tri seta i veoma brzo, pošto je Španac slavio sa 6:2, 6:2, 7:6 i tako došao do svoje druge titule na Vimbldonu.

Novak Đoković ima za čim da žali, nije baš ličio na sebe na ovom meču, praktično, u prva dva seta kao da nije ni došao na ovaj meč, osvojio je tek četiri gema, što definitivno ne liči na njega u ovakvim mečevima i na ovakvom nivou.

Ipak, Đoković se probudio u trećem setu, ali malo i prekasno, pa samim tim nije uspio da dođe do pobjede.

Međutim, čak i pored poraza, Novak Đoković kući odlazi sa 100 bodova više, tačnije, on je odbranio osvojeno od prošle godine, dok je sada uvećao i sve za novih 100 i imaće 8.460 bodova, dok je Karlos Alkaraz na trećem mjestu sa 8.130.

Takođe, Novak kući odlazi i sa čak 1.400.000 britanskih funti, što je 1.667.500 evra, piše Telegraf.