Stanković ispisao istoriju Leotara

D.D.

TREBINjE - Rukometaši Leotara ostvarili su istorijsku pobjedu u premijernom nastupu u evropskim kupovima.

Trebinjci su na svom terenu u sjajnoj atmosferi pred punom dvoranom savladali letonskog predstavnika Dobele sa 24:22.

Trebinjci su na krilima publike odigrali sjajno prvo poluvrijeme u kojem su stekli pet golova prednosti 14:9. Sve je odlično funkcionisalo u igri hercegovačkog tima.

Ipak u nastavku Letonci su uspjeli da dođu do preokreta i vođstva 17:16. Uslijedilo je tajm aut koji je krunisao novim prokretom ovaj put na stranu Leotara koji je došao do plus tri 23:20.

U finišu su domaći sačuvali prednost i sa dva gola viška idu na revanš u Letoniju naredne subote.

Briljirao je u domaćem timu  Vladimir Stanković koji je postigao 12 golova, dok je Aleksandar Milojević dodao pet golova.