Sjajan gol Vlahovića, Radonjić igrač odluke u pobedi Torina

GS

Dušan Vlahović postigao je gol za Juventus već u drugom minutu duela protiv Rome, u okviru trećeg kola Serije A. U prvom večerašnjem meču Torino je na gostovanju nadigrao Kremoneze sa 2:1, a gol odluke postigao je Nemanja Radonjić.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović iz utakmice u utakmicu pokazuje svoj raskošni kvalitet, a protiv Rome se upisao u listu strelaca već u 76. sekundi.

Napadač Juventusa odlično je izveo slobodan udarac i savladao golmana "vučice" Ruija Patrisija, koji je samo pogledom ispratio loptu kako ulazi u mrežu.

To je treći gol za Vlahovića u novoj sezoni Serije A.

Roma je u 69. minutu došla do izjednačenja preko Tamija Abrahama za 1:1 koliko je ostalo do kraja meča i podele bodova.

I u prvom večerašnjem meču Serije A u kome je Torino na gostovanju nadigrao Kremonu sa 2:1 odlučujuću ulogu imao je srpski internacionalac Nemanja Radonjić.

Posle vođstva Torina od 1:0 u prvom poluvremenu, Nemanja Radonjić je u 65. minutu uvećao prednost na 2:0, a domaćini su u nastavku uspeli samo da postignu počasni pogodak.