Prijateljska utakmica Famosa i Sutjeske: Četiri gola za remi

D. P.

ISTOČNO SARAJEVO - U kontrolnoj utakmici dva prvoligaša Republike Srpske, Famos i Sutjeska igrali su neriješeno, 2:2.

Fočaci, kojima je ovo bio drugi susret u pripremnom periodu, su do prednosti došli u 22. minutu, kada je pogodio Nikola Mojović, da bi samo tri minuta kasnije izjednačio Tihomir Lalović. Do nove prednosti izabranici Miljana Radanovića došli su u 51. minutu, kada je mrežu “motorista” pogodio Boško Radović. Konačan rezultat u ovom veoma zanimljivom okršaju, u kojem je bilo dosta prilika sa obje strane, postavio je Ognjen Mičić u 60. minutu.

Oba trenera, Vladimir Drinjak (Famos) i Radanović (Sutjeska) u ovom susretu su isprobali gotovo sve raspoložive snage, a sigurno da više razloga za zadovoljstvo ima kormilar povratnika u prvoligaško društvo, koji je uspio da u prvom kontrolnom susretu odlično parira Fočacima, koji su u prošloj sezoni bili jedno od najprijatnijih iznenađenja prvoligaškog karavana Srpske.