Prekidi kobni po Laktaše

D. D.

ČITLUK - Fudbaleri Laktaša eliminisani su u osmini finala Kupa BiH. Aktuelni šampion Zrinjski je zasluženo slavio sa 4:0 (2:0), ali prema prikazanom na terenu rezultat je previsok.

Za člana Prve lige Republike Srpske kobni su bili prekidi. Prva tri gola Laktaši su primili nakon ubacivanja. Prvo je pogodio Hrvoje Barišić u 30.minutu kada je dobro reagovao nakon ubacivanja. Do odlaska na odmor mreža gostiju se još jednom zatresla. U strijelce se nakon prekida upisao Nemanja Bilbija u 36.minutu.

Na startu drugog dijela novi šok za Laktaše. Ubacivanje nakon kornera je golom krunisao Josip Ćorluka u 52.minutu. Konačan rezultat postavio je Nemanja Bilbija u 76. minutu. On se najbolje snašao u šesnaestercu a gosti su tražili da se igra prekine jer je jedan od igrača ležao na terenu.