Poraz Trebinjaca u desetom kolu Premijer lige: Leotar preuzeo “fenjer”

G.S.

DOBOJ KAKANj - Fudbaleri Leotara poraženi su na gostovanju kod Igmana rezultatom 1:3, u desetom kolu Premijer lige BiH.

Promjena trenera tokom sedmice očigledno nije odgovarala Trebinjcima, koji su pali na posljednje mjesto tabele, a prestigla ih je upravo ekipa iz Konjica koja je do ovog kola bila “fenjeraš”.

Poslije odlaska Marka Vidojevića, kormilo ekipe privremeno je preuzeo Damjan Ratković, zajedno sa pomoćnicima Anelom Ramićem i Darkom Jegdićem, ali požar nije mogao da ugasi. Očekuje se da će uprava kluba narednih dana imenovati novog šefa struke.

Duel dvije posljednjeplasirane ekipe po kišovitom vremenu pripao je domaćinu, za kojeg je Mirsad Ramić postigao het-trik, a u osam dosadašnjih utakmica samo pet.

Za Leotar je debitovao i Denis Stojković, koji je stigao tokom sedmice, a u igru je ušao na početku drugog poluvremena.

***

IGMAN 3 (2)

LEOTAR 1 (1)

Strijelci: 1:0 Ramić u 31, 2:0 Ramić u 37, 2:1 Todorović iz penala u 41, 3:1 Ramić u 60. minutu.

Stadion: “Mokri dolac” u Doboj Kaknju.

Gledalaca: 400

Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) 6,5.

Žuti kartoni: Mahmić, Dupovac (Igman), Matković, Perišić (Leotar).

Igrač utakmice: Mirsad Ramić (Igman) 8.

IGMAN: Ćeman, Duraković, Bešagić 6 (od 90. minuta Alić -), Velić, Drljević, Hrelja, Bodul 6 (od 66. minuta Vazda -), Dupovac, Mahmić 6 (od 90. minuta Ćubara -), Jakupović, Ramić (od 72. minuta Blagojević -). Trener: Hajrudin Đurbuzović.

LEOTAR: Puletić 5 (od 46. minuta R. Perišić 6), Milović, Đajić, Cvetković 5 (od 46. minuta Čubrilo 5,5), Cmiljanović, Matković 5 (od 46. minuta Stojković 5,5), M. Perišić 5 (od 66. minuta Pervan -), Šušnjar, Karić 5,5 (od 71. minuta Milić -), Todorović, Aćimović. Trener: Damjan Ratković.