Partizan pobijedio Dinamo iz Batumija na kraju priprema

Tanjug

ANTALIJA - U posljednjoj utakmici na pripremama u Antaliji, fudbaleri Partizana savladali su danas gruzijski Dinamo iz Batumija sa 3:1.

Prvak Gruzije poveo je u 6. minutu golom Mamučašvilija. Crno-bijeli su preokrenuli rezultat do poluvremena, a stijrelci su bili Nikola Terzić u 37. i Rikardo Gomeš u 45. minutu, oba puta poslije sjajnih asistencija Bibrasa Natha.

Konačan rezultat 3:1 postavio je talentovani Marko Milovanović golom u 83. minutu.

Beograđani su na pripemama u Antaliji ostvarili pobjede protiv Tikveša (2:1) iz Sjeverne Makedonije i Dinama iz Batumija (3:1), dok su poraženi od Istanbul Bašakšehira (0:1) i Dinama iz Moskve (1:2).

Partizan na startu drugog dijela takmičenja u Superligi 12. februara gostuje Radničkom u Nišu, a pet dana kasnije igra u Pragu meč protiv Sparte u okviru plej ofa za Ligu konferencija.