Novi šok za Partizan, fudbaleri Radničkog odnijeli bod iz Humske

Tanjug

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana i Radničkog iz Kragujevca odigrali su danas u Beogradu bez pobjednika, 1:1 u posljednjem meču 23. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo u 12. minutu golom Kvinsija Meniga na asistenciju Andreasa Kolorada, koji je na utakmici sa Radničkim debitovao za "crno-bijele". Bod Radničkom donio je Milutin Vidosavljević u 80. minutu.

Ovaj meč je trebalo da bude odigran juče od 16.30 časova, ali je pomjeren za danas zbog loših vremenskih uslova. Utakmici je prisustvovalo nekoliko stotina navijača.

Partizan je trenutno na drugom mjestu na tabeli Superlige Srbije sa 50 bodova, dok je Radnički osmi sa 27. Prvoplasirana Crvena zvezda ima 63.

"Crno-bijeli" će u narednom kolu u petak gostovati Crvenoj zvezdi u meču 24. kola SLS, dok će Radnički u četvrtak na svom terenu dočekati TSC.