Nikola Radivojević džudo prvak Srpske

Srna

ZVORNIK- Džudista Džudo kluba "Srpski soko" iz Zvornika Nikola Radivojević postao je prvak Republike Srpske osvajanjem zlatne medalje na prvenstvu Srpske za kadete i mlađe pionire na Palama, rekao je danas predsjednik ovog kluba Dragan Božović.

Radivojević je zlato osvojio u kategoriji do 55 kilograma, a takmičilo se 14 takmičara Džudo kluba "Srpski soko".

Božović je rekao Srni da su zvornički takmičari postigli zapažene rezultate, bronzu su u kategoriji kadeta osvojili Jovana Novaković i Luka Bunjevac, a srebrnim i bronzanim medaljama okitili su se i mlađi pioniri.

Božović je naveo da su se takmičari koji su osvojili medalje kvalifikovali za prvenstvo BiH, koje će biti održano 2. aprila u Tuzli.