Nemanja Matić donio bod Romi u 94. minutu

Tanjug

ROMA- Fudbaleri Rome i Torina odigrali su 1:1 u današnjem meču 15. kola italijanske Serije A.

Gosti su poveli pogotkom Kerola Linetija u 55. minutu, a bod domaćem timu doneo je bivši srpski reprezentativac Nemanja Matić u 94. minutu.

Andrea Beloti u 92. minutu nije iskoristio penal za Romu, a trener rimskog kluba Žoze Murinjo je isključen u 89. minutu.

Matić je ušao u igru u 55. minutu. Srpski golman Mile Svilar presjedio je na klupi za rezerve.

Srpski reprezentativac Vanja Milinković-Savić bio je na golu Torina, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u 81. minutu. Saša Lukić nije igrao za Torino zbog povrede.

Roma je trenutno sedma na tabeli Serije A sa 27 bodova, dok je Torino deveti sa 21.

Inter je ranije danas u gostima pobijedio Atalantu 3:2, dok je Monca na svom terenu nadigrala Salernitanu 3:0. Specija je u gostima pobijedila Veronu 2:1. Darko Lazović je igrao za Veronu, dok je Ivan Ilić bio na klupi za rezerve.