Juniori Borca oprostili se od Evrope

G.S.

Juniori fudbalskog kluba Borac su kao domaćini porazom od 0:3 na stadionu “Dr Milan Jelić” u Modriči završili su svoj evropski put u Omladinskoj ligi šampiona.

Zaostatak od dva gola razlike i pored ogromnog zalaganja bio je nedostižan za banjalučki tim, koji je večeras poražen.

Ašdod je poveo preko Noama Mušea nakon odbijene lopte po odbranjenom penalu Đorđa Vojvodića u 37. minuti.

Drugo poluvrijeme proteklo je u izrazito ofanzivnoj igri “Crveno-plavog” tima koja je neprestano jurišao ka golu gostiju, ali je nedostatak sportske sreće ostavio Borčeve juniore bez postignutog pogotka u premijernom evropskom nastupu.

Na samom završetku susreta, u drugoj minuti nadoknadnog vremena konačnih 3:0 za Ašdod nakon dva kontra-napada sa dva pogotka postavio je Abergel Ravid Haj.

Fudbaleri koji su večeras pokazali veliku borbu za crveno-plave boje sada se okreću zadacima u Premijer ligi BiH, gdje nastavljaju borbu za odbranu šampionske titule, prenose Nezavisne novine.