Jovanović: Nismo se pojavili u drugom dijelu

Darko Dragičević

PODGORICA - Košarkaši Igokee doživjeli su još jedan ubjedljiv poraz u ABA ligi.

Košarkaši Budućnosti savladali su tim iz Laktaša 91:58 i bore se za treću poziciju.

Igokea je na drugoj strani u novom problemu jer joj slijedi borba za opstanak. Trener Vladimir Jovanović je bio nezadovoljan igrom u drugom dijelu utakmice u Podgorici.

-Nismo se pojavili na terenu u 2. poluvremenu. Igrali smo dobro 16-17 minuta, ali je završnica 1. poluvremena pokazala da ćemo imati problema u drugom. Imali smo problema u organizaciji napada protiv agresivne odbrane, nedostatak plejmejkera je više nego evidentan. U većem dijelu nastavka nismo mogli da postavimo napad, samo smo improvizovali, a na to se nadovezao i loš šut za tri poena. Pred nama je težak raspored, težak je period i iza i ispred nas, ali moram da vjerujem da možemo mnogo duže da igramo kao ovdje 16-17 minuta, rekao je mlađi od trenera koji se zovu Vladimir Jovanović.