Het-trik Đuričina za pobjedu Krupe

G.S.

BANjALUKA - Jesenji šampion Prve lige Republike Srpske Krupa savladao je na svom terenu Laktaše sa 6:3 u generalnoj provjeri pred nastavak sezone.

U pravoj goleadi trećeplasirana ekipa šampionata Srpske golovima Ognjena Škorića u 23. i 27. minutu povela je sa 2:0, ali to kao da je probudilo izabranike Vladimira Ilića koji su do poluvremena pogocima Slobodana Đekića u 35. i Ognjena Đuričina u 38. minutu stigli do izjednačenja.

U nastavku susreta trener Ilić i njegov kolega na klupi Laktaša Miljan Bajić izvršili su dosta izmjena, a Krupa je do prednosti došla u 60. minutu pogotkom Miloša Perovića.

Osam minuta kasnije izjednačio je David Vuković. Do kraja utakmice viđena su još tri pogotka.

Đuričin je u 72. postigao drugi, a u 80. minutu i treći gol na ovom susretu, dok je konačni rezultat postavio Aleksandar Petrović u 87. minutu.