Devet medalja za kik boksere iz Srpske

D.D.

BUDIMPEŠTA - Kik-bokseri iz Republike Srpske osvojili su devet medalja na Svjetskom kupu koji je održan u Budimpešti.

Oni su na ovom izuzetno jakom takmičenju sa više od 3 000 takmičara osvojili dva zlata, dva srebra i pet bronzi, te tako ostvarili sjajan rezultat.

Najsjajnijom medaljom okitili su se Matej Mučibabić iz gatačkog Tigra, te članica Gvardije iz Modriče Dragana Maksimović u kategoriji do 70 kilograma.

Njen timski kolega Čedo Pantić je osvojio srebro baš kao i Viktor Milić, član kik-boks klub Kule Trnovo.

Takmičari iz Srpske osvojili su i pet bronzi, a one su pripale Nikolaju Raduloviću (Kobre, Istočno Sarajevo), Mariji Vujanović (Jedinstvo, Brčko), Nikolini Vlaški (Kule, Trnovo), Slaviši Nikoliću (Gvardija, Modriča), te Jani Đerić (Velež, Nevesinje).