Obradović: Nismo odgovorili na agresivnost Fenerbahčea u drugom poluvremenu

Tanjug

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je na konferenciji za medije nakon meča sa Fenerbahčeom, da njegov tim nije odreagovao na agresivnost turske ekipe u drugom poluvremenu.

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju od ekipe Fenerbahčea rezultatom 91:76 u utakmici 20. kola Evrolige.

Partizan je sada na polovičnom učinku od 10-10, dok je turski tim pobjegao crno-bijelima sa 12 pobjeda i osam poraza.

Tim Željka Obradovića je odigrao jednu od najboljih prvih četvrtina u sezoni, imao i prednost na poluvremenu, ali je imao katastrofalnu seriju krajem treće i početkom četvrte dionice. Čak devet minuta je bio bez koša iz igre i tu je dozvolio seriju rivalu od 25:4, gdje je meč bio prelomljen.

"Dva različita poluvremena. U prvom je bilo sjajno, u drugom smo pričali da bi trebalo da očekujemo njihovu agresivnost, ali nismo odgovorili na to. Odigrali smo loše u odbrani i čestitam Fenerbahčeu na pobedi", istakao je Obradović.