Crveno-bijeli izgubili od Olimpijakosa

Borila se Crvena zvezda, Nemanja Nedović i Adam Hanga su odigrali još jednu odličnu partiju, ali od crveno-beli su u posljednjoj utakmici u Evroligi pred svojom publikom izgubili od Olimpijakosa koji su bili predvođeni sjajnim Rajtom sa 86:89 (14:23, 25:19, 25:21, 22:26).

Željeli su najbolje košarkaši Zvezde, ali loš start ih je koštao ove izgubljene utakmice. Loše su otvorili izabranici Janisa Sferopulosa meč, Grci su poveli sa 12:3 i to je bila prednost koju su održavali tokom cijelog duela.

Istina, uspjela je Zvezda u drugom poluvremenu dva puta da izjednači, na poslednji predah između četvrtina su otišli Beograđani i sa vođstvom 64:63 posle magične trojke Teodosića sa osam metara, ali snage za potpuni preokret nisu imali.

Crvenoj zvezdi ostaje još jedan meč u Evropi, koji će odigrati 11. aprila portiv Efesa u gostima, prenosi Sportal.