Bogdanovićevih 18 poena u porazu Hoksa u Sakramentu

Košarkaši Atlante doživjeli su drugi uzastopni poraz pošto su poraženi na strani od Sakramenta, 122:107.

Kingsi su se oporavili i zabilježili trijumf poslije četiri poraza zaredom.

Bogdan Bogdanović je imao drugi najbolji učinak u timu Atlante, srpski reprezentativac je na parketu proveo 33,5 minuta i postigao 18 poena uz dva skoka i četiri asistencije.

Imao je 5/12 pri šutu iz igre, te 2/8 za tri poena i 6/6 sa linije penala.

U timu Hoksa, Dežonte Marej je bio raspoložen, postigao je 35 poena uz deset skokova i šest asistencija, ali to nije pomoglo Hoksima.

Harison Barns je predvodio Kingse sa 32 poena, 14 je dodao Domantas Sabonis, po 13 Kigan Marej i Malik Monk, a 12 De Aron Foks.

Reklo bi se da je tas na vagi bila loše druga četvrtina Atlante koja je postigla u tom dijelu svega 16 poena, pa je na poluvremenu imala zaostatak od 57:40.

Na kraju ubjedljiv trijumf Kingsa koje sada čeka meč sa Golden Stejtom 26. januara, dok Atlanta Dan ranije igra sa istim protivnikom.