Zvezda vodi na poluvremenu protiv prvaka Evrope

MANČESTER SITI - Crvena zvezda vodi 1:0 na poluvremenu meča protiv Mančester sitija u prvom kolu Lige šampiona, nakon što je Osman Bukari u 45. minutu postigao gol iz prvog udarca gostiju ka golu Mančestera.

Prije gola šampiona Srbije, ređale su se šanse pred golom gostiju, domaćin je imao 22 udarca ka golu Zvezde i 10 kornera, a gost nijedan šut i nijedan udarac iz ugla do pogotka Bukarija.

Na golu šestostrukog uzastopnog šampiona Srbije u prvih 45 minuta je briljirao Omri Glazer koji je zaustavio nekoliko stoodstotnih šansi domaćina, a u nekoliko navrata su u završnici napada loše šutirali izabranici Pepa Gvardiole.

U finišu poluvremena viđena je i prva izmena, u 44. minutu Žeremi Doku je zamIJenio Bernarda Silvu.

U 45. minutu, Bukari je posle kontranapada postigao gol, koji je prvobitno bio poništen zbog ofsajda, ali je posle dojave iz VAR sobe opravdano priznat jer reprezentativac Gane nije bio u ofsajdu.