Vlasnik Napolija zabranio treneru i fudbalerima da daju izjave

Tanjug

Predsjednik i vlasnik Napolija Aurelio de Laurentis zabranio je danas treneru Rudiju Garsiji i fudbalerima da do daljnjeg daju izjave poslije poraza kod kuće od Empolija (0:1) u meču 12. kola Serije A.

Kako je javio italijanski sportski portal Football Italia, De Laurentis je u poluvremenu ušao u svlačionicu ekipe, a ložu stadiona "Dijego Armando Maradona" napustio je poslije gola Empolija u 90+1. minutu.

Odmah zatim je rekao treneru i fudbalerima da im je do daljnjeg zabranjeno da daju izjave. Pomenuti portal je na kraju dodao da je De Laurentis utakmicu gledao u društvu Fabija Kanavara, bivšeg fudbalera Napolija i rođenog Napolitanca, koji se nedjeljama unazad u italijanskim medijima pominje kao nasljednik Rudija Garsije na klupi šampiona Serije A.