Sve zanimljivija borba za titule u drugim ligama Republike Srpske: Velež opet preuzeo tron

BANjALUKA - Fudbaleri Veleža iz Nevesinja vratili su se na čelo tabele u Drugoj ligi Republike Srpske, grupa istok, pošto su u 21. kolu kao gosti savladali Podrinje iz Tršića sa 3:0.

Izabranicima Mijata Mišeljića na ruku su ili i ostali rezultati, jer je do ovog kola vodeće Jedinstvo iz Brodca poraženo na gostovanju kod prošlosezonskog prvoligaša Budućnosti iz Pilice sa 1:3, a neuspjehe na strani su doživjele i još dvije ekipe iz vrha, paljanska Romanija i Stakorina iz Čajniča.

Velež je Tršiću poveo u 19. minutu pogotkom Sergeja Prodanovića, da bi njegov otac Goran Prodanović u 42. minutu iz penala povisio na 2:0. Duboko u sudijskoj nadoknadi drugog dijela utakmice konačan rezultat postavio je Darko Repović, koji je postigao treći pogodak za drugoligaša iz Nevesinja.

U grupi zapad fudbaleri Gorice nastavili su sjajnim igrama u proljećnom dijelu sezone i ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu. Ovog puta oružje pred izabranicima Duška Sakana, koji je na terenu nosio i kapitensku traku, položili su igrači Poleta 1926 iz Broda, koji su poraženi sa 1:5. Junak trijumfa bio je trostruki strijelac Stefan Bogosavljević. On je svesrdnu podršku imao u Stanku Malinoviću, koji se dva puta upisao u listu strijelaca. Tako je ekipa iz Šipova i dalje na dva koraka zaostatka za vodećim Borcem iz Kozarske Dubice, koji je slavio na gostovanju u Čečavi, gdje je pobijedio Ukrinu sa 2:0. Već sutra od 16 časova na stadionu “Đolovi” u Kozarskoj Dubici Borac i Gorica u derbiju proljećnog dijela igraju susret 22. kola.

Sve utakmice u obje grupe drugih liga igraju se sutra od 16 časova. Sastaju se: grupa zapad: Proleter (T) - Dubrave, FSA Prijedor - Brdo, Crni Vrh - Čelinac, Progres - Borac (Š), Sloga (S) - Sloga (T), BSK - Ukrina, Borac (KD) - Gorica, Polet 1926 - Jedinstvo (Ž), grupa istok: Velež (N) - Rudar 1925, Hercegovac - Budućnost (P), Jedinstvo (BR) - Mladost (G), Stakorina - Vlasenica, Mladost (R) - Ilićka 01, Guber - Drina HE, Romanija - Glasinac 1936, Proleter (D) - Podrinje (T).

PROLETER (T)  1 (1)

Strijelci: 1:0 L. Nišić u 25. Minutu, 1:1 A. Sekulić u 45+1. Minutu.

Stadion: Sportski centar “Drago Kovačević” u Žeravici.

Gledalaca: 100.

Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor) 6,5.

Žuti kartoni: Petković (Jedinstvo, Ž), Ristić (Proleter, T).

Igrač utakmice: Aleksandar Sekulić (Proleter, T) 7.

JEDINSTVO (ŽERAVICA): Bekić 6, Đogić 6,5, Vranić-Budimović 6, Đ. Nišić 6,5, Budimović 6,5, Knežić 6 (od 74. minuta Hajdarević -), L. Nišić 7, Petković 6,5, Petrović 6,5, Delibašić 6,5, Hamzić 6. Trener: Velimir Stojnić.

PROLETER (TESLIĆ): Hasić 6,5, S. Kuzmanović 6,5, Jovanović 6 (od 53. minuta M. Sekulić 6), Vukmirović 6,5, Ristić 6,5, E. Osmić 6, T. Osmić 6,5, Nikolić 6,5, Jotanović 6, A. Sekulić 7, B. Kuzmanović 6. Trener: Darjan Grbić.

****

GORICA   5 (3)

POLET 1926      1 (1)

Strelci: 1:0 Bogosavljević u 4, 2:0 Malinović u 9, 2:1 P. Bardak u 12, 3:1 Bogosavljević u 20, 4:1 Bogosavljević u 46, 5:1 Malinović u 80. minutu.

Stadion: Gorice u Šipovu.

Gledalaca: 300.

Sudija: Borislav Radić (Gradiška) 6,5.

Žuti kartoni: Grahovac, Šobić (Gorica), Petrić, S. Bardak, M. Grozdanić (Polet 1926).

Igrač utakmice: Stefan Bogosavljević (Gorica) 8,5.

GORICA: Ilić 7, Peno 7 (od 82. minuta Plavšić -), Halaba 7 (od 82. minuta Jakšić -), Grahovac 7 (od 63. minuta Relja -), Sakan 7, Sivonjić 7, R. Jović 7 (od 78. minuta Mešić -), Malinović 8, Džafer 7 (od 63. minuta Šobić -), Perak 7, Bogosavljević 8,5. Trener: Duško Sakan.

POLET 1926: Vukičević 5, Petrić 5 (od 70. minuta Đorđević -), M. Grozdanić 5, Đekanović 5, S. Grozdanić 5, P. Bardak 6,5, Lekić 5, Milošević 5, S. Bardak 5, Milovac 5, Žarić 5 (od 80. minuta Teodosić -). Trener: Bojan Petrić.

***

UKRINA   0 (0)

BORAC (KD)      2 (1)

Strijelci: 1:0 Janković u 14, 2:0 Kampaz u 90+1. minutu.

Stadion: Sportskog centra u Čečavi.

Gledalaca: 70.

Sudija: Dejan Smiljić (Banjaluka) 6,5.

Žuti kartoni: Zelenković, Dragan Vučić (Ukrina), Gavrić, Kovačević (Borac, KD).

Igrač utakmice: Emilko Janković (Borac, KD) 7,5.

UKRINA: Ninković 6, B. Vučić 6 (od 90+2. minuta Vasiljević -), Hadžikadunić 6 (od 65. minuta Vrhovac -), Dragoslav Vučić 6 (od 90+2. minuta Petrović -), Tatić 6 (od 65. minuta Jugović -), Ilić 6, Simić 6, Dragan Vučić 6 (od 51. minuta Kulaga 6), Bosić 6, Zelenković 6, Đurić 6. Trener:Milivoje Vidović.

BORAC (KOZARSKA DUBICA): Valensija 7, Bunić 7, Pejičić 7, Blagojević 7, Jaćimović 7 (od 65. minuta Kovačević 7), Hinestroza 7, Pekić 7, Gavrić 7, Zec 7, Janković 7,5, Pralica 7 (od 65. minuta Kampaz 7). Trener: Rade Drvenica.

***

SLOGA (T)         0 (0)

BSK           2 (0)

Strijelci: 0:1 Marjanović (autogol) u 78, 0:2 Trivan iz penala u 80. minutu.

Stadion: Sloge u Trnu.

Gledalaca: 60.

Sudija: Predrag Erletić (Modriča) 6,5.

Žuti kartoni: Marjanović, Ivić (Sloga, T), Babić, Pušić, Trninić, Jović, Stojičić (BSK).

Igrač utakmice: Stefan Trivan (BSK) 7,5.

SLOGA (TRN): Gašić 6, Grozdanić 6, Marjanović 5,5, Javorac 6, Kuruzović 6 (od 87. minuta Kobas -), Ni. Jokanović 6, Ivić 6 (od 84. minuta Ne. Jokanović -), Domuzin 6, Tučić 6 (od 79. minuta Milinović -), Gaćeša 6, Kukić 6. Trener: Predrag Majkić.

BSK: Gojić 7, Čekić 7, Lemić 6,5 (od 46. minuta Rosić 7), Šteković 7, Jović 7, Dragoljić 6,5 (od 70. minuta Babić -), Trninić 7, Stojičić 7 (od 87. minuta Pušić -), Trivan 7,5, Gračanin 7, Mikić 7. Trener: Željko Vranješ.

***

BORAC (Š)        0 (0)

SLOGA (S)         2 (1)

Strijelci: 0:1 Remić u 10, 0:2 Todorić u 75. minutu.

Stadion: Gradski u Šamcu.

Gledalaca: 150.

Sudija: Bojan Džepina (Prijedor) 6,5.

Žuti kartoni: Sjenčić, Dujmušić (Borac, Š), V. Nježić, R. Zelenac (Sloga, S).

Igrač utakmice: Branimir Todorić (Sloga, S).

BORAC (ŠAMAC): Maslić 6 (od 78. minuta Stojičić -), Nišić 6, Jaćimović 6, Dakić 6 (od 57. minuta L. Pavlović 6), Dujmušić 6 (od 78. minuta Arsenić -), Marčeta 6, Mićić 6, Sjenčić 6 (od 59. minuta Đurić 6), I. Pavlović 6, Pupčević 6, Blagojević 6. Trener: Mladen Radović.

SLOGA (S): Smiljanić 7, Zukanović 7, V. Nježić 7, Karamehić 7, Todorić 7,5, I. Nježić 7, Šervel 7, R. Zelenac 7, Remić 7,5, Travar 7, Kondić 7. Trener: Slavko Vujić.

***

ČELINAC         1 (1)

PROGRES 1 (1)

Strijelci: 0:1 M. Budić iz penala u 15, 1:1 Bosančić u 35. minutu.

Stadion: Sportski centar u Čelincu.

Sudija: Milan Radulović (Prnjavor) 6,5.

Žuti kartoni: Bosančić (Čelinac), Đuranović, Đukarić, Barišić, Trifković (Progres).

Igrač utakmice: Ognjen Bosančić (Čelinac) 7.

ČELINAC: Jović 6, Rađenović 6,5, Amidžić 6, Dubravac 6 (od 89. minuta Gavrić -), Kuzmanović 6,5, Tomić 6,5, Jusić 6, Bajić 6, Bosančić 7, Krminac 6 (od 88. minuta Orašanin -), Babić 6 (od 76. minuta Subić -). Trener: Danijel Peulić.

PROGRES: Dukić 6, Barišić 6,5, Tepić 6,5, Kutić 6, Trifković 6, Nikić 6 (od 78. minuta Vidović -), M. Budić 7, P. Budić 6,5, Đukarić 6,5, Đuranović 6, Svjetlanović 6,5. Trener: Stefan Marković.

***

BRDO                  2 (1)

CRNI VRH         0 (0)

Strijelci: 1:0 Isaković u 31, 2:0 Vujatović u 73. minutu.

Stadion: “Vedro polje” u Hambarinama.

Gledalaca: 80.

Sudija: Petar Tepić (Čelinac) 6,5.

Žuti karton: Isaković (Brdo).

Igrač utakmice: Nemanja Vujatović (Brdo) 7,5.

OFK BRDO: Vidović 7, Trkulja 7 (od 87. minuta Dedić -), Harambašić 7, Krneta 7 (od 73. minuta Petković -), Vujatović 7,5 (od 87. minuta Behlić -), Isaković 7,5 (od 58. minuta Karajica 7), Miodragović 7, Stević 7 (od 87. minuta Krivdić -), Sarhatlić 7, Bundalo 7, Miljević 7. Trener: Mirza Alkić.

CRNI VRH: Račić 6, Đukanović 6 (od 60. minuta Rogić 6), Aulić 6 (od 82. minuta Stanković -), Šavija 6, Damjanić 6, Subić 6 (od 69. minuta Mizdrak -), Zelenika 6, Grabovac 6 (od 82. minuta Brdan -), Vukosavljević 6, Diljević 6 (od 82. minuta Crnogaća -), Milaković 6. Trener: Dalibor Balaban.

***

DUBRAVE           2 (2)

FSA PRIJEDOR        1 (1)

Strijelci: 0:1 V. Mršić u 4, 1:1 Savanović u 8, 2:1 Savanović u 14. minutu.

Stadion: Dubrava u Dubravama.

Sudija: Dejan Radić (Modriča) 6,5.

Žuti kartoni: Radosavac, Nikić (Dubrave), V. Mršić (FSA Prijedor).

Igrač utakmice: Milan Savanović (Dubrave) 8.

DUBRAVE: Vasić 6,5, D. Kisin 7 (od 89. minuta Latifović -), Sanjicki 7, Lukajić 7, Grujić 7, Savanović 8, Malbašić 7, Radosavac 7, B. Kisin 7, Malešević 7 (od 56. minuta Kvrgić 6,5), Šikuljak 7 (od 81. minuta Nikić -). Trener: Siniša Đurić.

FSA PRIJEDOR: Zgonjanin 6, Rečević 6, Rudak 6,5, Golić 6,5, Kovačević 6 (od 65. minuta Milinković -), Vujčić 6,5, Marinović 6, Mikić 6, V. Mršić 7, Babić 6 (od 84. minuta Grbić -), M. Mršić 6 (od 46. minuta Knežević 6). Trener: Nenad Bašić.

***

PODRINjE (T)   0 (0)

VELEŽ (N)                  3 (2)

Strijelci: 0:1 S. Prodanović u 19, 0:2 G. Prodanović iz penala u 42, 0:3 Repović u 90+3 minutu.

Stadion: Podrinja u Tršiću.

Gledalaca: 40.

Sudija: Goran Lakić (Brčko) 6,5.

Žuti kartoni: Radovanović, Krajšumović, M. Aćimović (Podrinje, T), Kljakić, S. Prodanović (Velež, N).

Igrač utakmice: Sergej Prodanović (Velež, N) 7,5.

PODRINjE (TRŠIĆ): Petrović 5,5, Tešić 5,5, Radovanović 5,5, Novaković 5,5 (od 46. minuta Fetahović 5,5), G. Aćimović 5,5, Hasanović 5,5, M. Aćimović 5,5 (od 75. minuta Katić -), Josipović 5,5 (od 60. minuta Matić 5,5), Krajšumović 5,5, Krstić 5,5, Huskić 5,5. Trener: Milinko Lazić.

VELEŽ (NEVESINjE): Zurovac -, Gutić 7, Petković 7, Vukosav 7 (od 56. minuta Vujičić -), Šiljegović 7, G. Prodanović 7,5, Kljakić 7 (od 87. minuta Jeremić -), Repović 7,5, Drašković 7, S. Prodanović 7,5, Šarenac 7. Trener: Mijat Mišeljić.

***

GLASINAC 1936       2 (0)

PROLETER (D)  1 (0)

Strijelci: 1:0 Šuka iz penala u 53, 1:1 S. Rakić u 71, 2:1 Šuka iz penala u 86. minutu.

Stadion: “Bara” u Sokocu.

Gledalaca: 50.

Sudija: Milan Tadić (Pale) 6,5.

Žuti karton: Ilić (Proleter, D).

Igrač utakmice: Neđo Šuka (Glsinac 1936) 8.

GLASINAC 1936: Krunić 7, Pajević 7, Deurić 7 (od 58. minuta Mi. Vujičić 7), S. Novosel 7, Vitomir 7 (od 77. minuta L. Novosel -), Ninković 7, Škobo 7, Šuka 8, Lizdek 7, Lončarević 7 (od 58. minuta Vuković 7), A. Pejanović 7 (od 88. minuta Gladanac -). Trener: Ognjen Kreštalica.

PROLETER (DVOROVI): Ilić 6,5, Sekulić 6,5, Mrkajić 6,5, Vasić 6,5, N. Rakić 6,5, Arnautović 6,5, S. Rakić 7, Odžaklić 6,5, Barjaktarević 6,5 (od 46. minuta Jović 6,5), Simić 6,5 (od 68. minuta Magazin -), Maksimović 6,5 (od 77. minuta Matijević -). Trener: Dragan Matić.

***

DRINA HE         4 (2)

ROMANIJA      1 (1)

Strijelci: 1:0 Se. Lozo u 11, 1:1 Pejović (autogol) u 12, 2:1 Damjanović iz penala u 41, 3:1 Damjanović u 52, 4:1 Se. Lozo u 79. minutu.

Stadion: Gradski u Višegradu.

Sudija: Dalibor Lukić (Bijeljina) 6,5.

Žuti kartoni: Grujić, Simić, Sekulić, Pejović (Drina HE), Blagojević, Gluhović (Romanija).

Igrač utakmice: Sergej Lozo (Drina HE) 8.

DRINA HE: Tomić 7, Ristivojević 7 (od 88. minuta Terzić -), Pljevaljčić 7, Stanojčić 7, Damjanović 8 (od 88. minuta Sa. Lozo -), Marković 7, Sekulić 7, Se. Lozo 8 (od 80. minuta Vrećo -), Pejović 6,5, Grujić 7 (od 89. minuta Sarić -), Simić 7 (od 89. minuta Kovačević -). Trener: Jadranko Janjić.

ROMANIJA: Lučić 5, Simić 5, Koroman 5 (od 79. minuta Motika -), Elek 5, Košarac 5, Simanić 5, Lukić 5, Cicović 5, Blagojević 5 (od 79. minuta Trobok -), Stupar 5 (od 58. minuta Maljukan 5), Gluhović 5. Trener: Sretko Vuksanović.

***

ILIĆKA 01      3 (2)

GUBER                0 (0)

Strijelci: 1:0 Krsmanović u 25, 2:0 Omić u 34, 3:0 Krsmanović u 56. minutu.

Stadion: Gradski u Brčkom.

Sudija: Vasilije Milošević (Bijeljina) 6,5.

Žuti kartoni: Božić, Krstić, Ristić (Ilićka 01), Ćirković (Guber).

Crveni karton: Sergej Jurošević (Guber) u 33. minutu.

Igrač utakmice: Miloš Krsmanović (Ilićka 01) 8.

ILIĆKA 01: Mićanović -, Čelik 7 (od 45. minuta Tomić 7), Omić 7,5, Ristić 7, Stankić 7, Antunović 7, Arsić 7, Krsmanović 8 (od 88. minuta Đukić -), Božić 7 (od 69. minuta Markanović -), Petrović 7, Krstić 7 (od 75. minuta Topalović -). Trener: Radivoje Nikolić.

GUBER: Popadić 5,5, Avramović 5,5, Jurošević 5, Petrović 5,5, Maksimović 5,5, Jašarević 5,5, Lemez 5,5, Kosanić 5,5 (od 75. minuta Mujić -), Ćirković 5,5, Grujičić 5,5, Čirak 5,5. Trener: Davor Krsmanović.

***

VLASENICA             3 (0)

MLADOST (R)   0 (0)

Strijelci: 1:0 Fehratović u 50, 2:0 Stupar u 80, 3:0 Mitrović u 90+1. minutu.

Stadion: Gradski u Vlasenici.

Gledalaca: 120.

Sudija: Luka Maletić (Bijeljina) 6,5.

Žuti kartoni: Majstorović, Krsmanović (Vlasenica), Nerić, Đurđević, Cvijetić, Planinčić (Mladost, R).

Igrač utakmice: Slađan Stupar (Vlasenica) 7,5.

VLASENICA: Drakulić -, Fehratović 7,5, Mijatović 7, Petrović 7, Matić 7 (od 76. minuta Vuković -), Mitrović 7,5, Stupar 7 (od 83. minuta Todorović -), N. Kovačević 7, Majstorović 7, M. Kovačević 7 (od 46. minuta Krsmanović 7), Vidović 7. Trener: Pavle Golijan.

MLADOST (ROGATICA): Kojić 5,5, Popovac 5,5 (od 41. minuta Mihajlović 5,5), Nešković 5,5, Božović 5,5, Planinčić 5,5, Tomić 5,5, Krsmanović 5,5, Đorem 5,5, Đurđević 5,5, Nerić 5,5, Nikolić 5,5 (od 65. minuta Cvijetić -). Trener: Dragan Jovanović.

***

MLADOST (G)   1 (1)

STAKORINA             0 (0)

Strijelac: 1:0 Avdalović u 42. minutu.

Stadion: Gradski u Gacku.

Sudija: Velibor Vidaković (Zvornik) 6,5.

Žuti karton: Pušara (Mladost, G),

Igrač utakmice: Jefto Avdalović (Mladost, G) 7.

MLADOST (GACKO): Matković 6,5, Avdalović 7, Šarenac 6,5 (od 69. minuta Stajić -), Goranović 6,5, Slijepčević 6,5, Nikolić 6,5, Pušara 6,5, Krstojević 6,5 (od 81. minuta Dubljević -), Zirojević 6,5, Sudžum 6,5, Tepavčević 6,5. Trener: Veselin Slijepčević.

STAKORINA: Bojanović 6,5, Dačević 6 (od 59. minuta D. Tadić 6), Katana 6,5 (od 78. minuta Gigović -), Jovanović 6,5, Mrdak 6, Milović 6, D. Simović 6,5 (od 76. minuta Stjepanović -), T. Tadić 6, Milovanović 6,5, Nešković 6, N. Simović 6. Trener: Konstantin Katana.

***

BUDUĆNOST (P)       3 (1)

JEDINSTVO (BR)      1 (1)

Strijelci: 1:0 Milovanović u 3, 1.1 Ružičić u 25, 2:1 Krezović u 59, 3:1 Ristić u 89. minutu.

Stadion: Budućnosti u Pilici.

Sudija: Uroš Jugović (Pale) 6,5.

Žuti kartoni: Radić, Ristić (Budućnost, P), H. Dukić, Lukić (Jedinstvo, Br).

Crveni karton: Simo Lukić (Jedinstvo, Br) u 75. minutu.

Igrač utakmice: Dalibor Krezović (Budućnost, P) 7,5.

BUDUĆNOST (PILICA): Simić 7, Radovanović 7, Marković 7 (od 74. minuta Savić -), Stjepanović 7 (od 84. minuta Josipović -), Lukić 7, Ristić 7,5, Lazarević 7, Radić 7, Ivanović 7, Milovanović 7,5, Krezović 7,5. Trener: Dalibor Krezović.

JEDINSTVO (BRODAC): Đorđić 6, Lukić 5, Stevanović 5,5 (od 73. minuta A. Dukić -), Račanović 6, Šikuljak 6 (od 80. minuta Mitrović -), Tomić 5,5 (od 73. minuta Gvozdenac -), Ružičić 6,5 (od 87. minuta Jevtić -), Vasilić 6, Kalajdžić 5,5, H. Dukić 5,5, Krsmanović 6. Trener: Borislav Tonković.

***

RUDAR 1925                 5 (3)

HERCEGOVAC  1 (1)

Strijelci: 0:1 Vujović u 5, 1:1 B. Cvijić u 9, 2:1 Davidović iz penala u 40, 3:1 Jović u 43, 4:1 Jelić u 53, 5:1 B. Cvijić u 85. minutu.

Stadion: Gradski u Ugljeviku.

Sudija: Željko Tekić (Zvornik) 6,5.

Žuti kartoni: B. Cvijić, Jelić, Bumbić (Rudar 1925), Dangubić, Biberdžič, Vujović, Ivković (Hercegovac).

Crveni kartoni: Marko Vujović (Hercegovac) u 67. minutu, Boris Ivković (Hercegovac) u 67. minutu.

Igrač utakmice: Branislav Cvijić (Rudar 1925) 8.

RUDAR 1925: Maksimović 7, Bumbić 7, Božić 7 (od 80. minuta Đurić -), Tojić 7 (od 80. minuta Koprivica -), Mitrović 7, Jelić 7,5 (od 62. minuta N. Cvijić -), B. Cvijić 8 (od 86. minuta I. Marković -), Davidović 7,5, Ž. Marković 7, Stević 7, Jović 7,5 (od 62. minuta Arsenović -). Trener: Goran Ljubojević.

HERCEGOVAC: Biberdžić 5, Andrić 5, Popadić 5, Vučković 5, Vujović 5, Starović 5 (od 46. minuta Milidragović 5), Dangubić 5 (od 46. minuta Milivojević 5), Ivković 5, Ilić 5 (od 70. minuta Kešeljević -), Sudžum 5, Komnenić 5. Trener: Rajko Milenić.

++++++++++++++++

Treće lige

ZAPAD

Rezultati 18. kola: DOBRLjIN: Slaven - Plamen 1:3, GRBAVCI: “13 skojevki” - Polet Krajišnik 3:0, BANjALUKA: Naprijed - Lauš 5:0, KOTOR VAROŠ: Mladost - Bratstvo (K) 0:2, BANjALUKA: Budućnost - Lijevče 1:1, GORNjI PODGRADCI: Sloga DIPO - Sloga (R) 3:0, BANjALUKA: Krajina - Svodna nije odigrano (gosti nisu doputovali).

14. Svodna 17      0        0        17      8:71   0

Parovi 19. kola: BANjALUKA: Krajina - Slaven, SVODNA: Svodna - Sloga DIPO, SANIČANI: Sloga (R) - Budućnost (BL), NOVA TOPOLA: Lijevče - Mladost (KV), KOZARAC: Bratstvo - Naprijed, BANjALUKA: Lauš - “13 skojevki”, DRAGOČAJ: Polet Krajišnik - Plamen.

ISTOK

Rezultati 21. kola: ŠEKOVIĆI: Šekovići - Tabanci 2:0, TRNOVICA: Trnovica - Partizan (DT) 3:1, GORNjI BREZIK: Brezik - Birač 3:0, BRČKO: Lokomotiva - Lokanj 2:2, SKELANI: Budućnost - Omladinac (P) 2:0, DONjE CRNjELOVO: Zadrugar - Jedinstvo (R) 1:0, Janja 2009 slobodna,  Mladost (VO) slobodna.