Spektakularan gol Garnača u pobjedi Junajteda na gostovanju Evertonu (VIDEO)

Agencije

LIVERPUL - Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su večeras Everton na "Gudison parku" 3:0 u utakmici 13. kola Premijer lige.

Spektakularan pogodak "makazicama" postigao je Huan Garnačo u trećem minutu, a potom su pogađali Markus Rašford u 56. iz penala i Entoni Marsijal u 75. minutu.

Argentinski tinejdžer je postigao, bez ikakve sumnje, najljepši pogodak ove godine.

Dijego Dalot je ubacio loptu s desne strane, a Garnačo je sa 12 metara makazicama prelijepo pogodio i matirao Džordana Pikforda.

Argentinac je, u suštini, "iskopirao" legendarnog Vejna Runije i njegov pogodak makazicama protiv Mančester Sitija, što se smatra jednim od najljepših golova Crvenih đavola u istoriji..

Junajted je šesti na tabeli sa 24 boda, dok je Everton nakon "oduzimanja 10 bodova" pretposlednji sa četiri boda.