Sloga nastavila da pobjeđuje uprkos promjeni terena

D.D.

DOBOJ - Sloga je promijenila domaći teren, ali ne i navike. Ekipa Vlade Jagodića je  i u Modriči nastavila sa uspjesima i savladala je Igman 4:1, te je nastavila sa maksimalnim učinkom u domaćim mečevima.

Dobojlije je do pobjede vodio Dejan Vidić. Ovosezonsko pojačanje je doveo svoj tim u vođsvtvo u 18.minutu, da bi nakon toga Igman pokušavao da dože do izjednačenja.

Na startu drugog dijela Vlado Jagodić je izvršio dvije izmjene koje su dale rezultat. Sloga je praktično u prvom naletu povećala prednost na 2:0 golom Vidića , da bi isti igrač na asistenciju Danila Šipovca pogodio i u 54.minutu. Sa ova tri gola korpuletni napadač je preuzeo prvo mjesto na listi strijelaca sa 10 golova.

Tračak nade gostima donio je Petar Bojo u 76. minutu kada je smanjio zaostatak, ali je dobojski tim eskpresno uzvratio. Samo dva minuta kasnije Toni Jović je zatresao mrežu rivala i riješio sve dileme oko pobjednika.