Sergej Milinković-Savić dvostruki asistent u pobjedi Al Hilala

Tanjug

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić bio je dvostruki asistent u pobjedi Al Hilala nad Al Itihadom rezultatom 3:1 u meču 22. kola najvkvalitetnije lige Saudijske Arabije.

Gosti su poveli u 12. minutu golom Ngoloa Kantea, ali je uslijedio preokret i pobjeda Al Hilala.

Saleh Al Šehri je izjednačio na 1:1 u 39. minutu, a u drugom poluvremenu je na scenu stupio Millinković-Savić.

Reprezentativac Srbije bio je asistent Malkomu u 59. i Saud Abdulhamidu u 67. minutu.

Najbolji strijelac Al Hilala Aleksandar Mitrović nije igrao zbog suspenzije koju je zaradio zbog akumuliranja žutih kartona.

Al Hilal posle 22 odigrana kola suvereno drži prvo mjesto sa 62 boda, devet više od drugoplasiranog Al Nasra.