Rezultati utakmica Druge lige
BIJELjINA - Fudbaleri Jedinstva iz Brodca u odgođenoj utakmici 20. kola Druge lige, grupa istok ubjedljivo su savladali Mladost iz Rogatice sa 5:0.
Grupa istok
JEDINSTVO (BR) 5 (2)
MLADOST (R) 0 (0)
Strijelci: De. Jovanović u 24, 2:0 Račanović u 33, 3:0 De. Jovanović u 63, 4:0 Mitrović u 65, 5.0 Božić u 82. minutu.
Stadion: Jedinstva u Brodcu.
Gledalaca: 30.
Sudija: Marko Lazarević (Čelopek) 6,5.
Igrač utakmice: Dejan Jovanović (Jedinstvo, Brodac) 8.
JEDINSTVO (BRODAC): Đorđić - (od 65. minuta Tomić -), Lukić 7, Bajić 7, Pavlović 7, De. Jovanović 8 (od 65. minuta Mionić -), Ružičić 7, Blagojević 7 (od 46. minuta Gogić 7), Sušić 7 (od 65. minuta Božić 7,5), Lazić 7 (od 46. minuta Mitrović 7,5), Tomić 7, Račanović 7,5. Trener: Zoran Stajić.
MLADOST (ROGATICA): Orašanin 5, Bojat 5, Planinčić 5, Janković 5, Balčaković 5, V. Marijanović 5, Mihajlović 5, Glogovac 5, Minić 5, Debelnogić 5, Nikolić 5. Trener: Mladen Simsija.
Grupa istok
1. Drina HE 21 17 2 2 67:19 53
2. Proleter (D) 21 14 5 2 41:14 47
3. Jedinstvo (BR) 21 12 2 7 43:28 38
4. Zadrugar (DC) 21 11 4 6 37:29 37
5. Vlasenica 21 11 3 7 49:27 36
6. Glasinac 1936 21 9 7 5 43:30 34
7. Hercegovac 21 9 3 9 34:33 30
8. Podrinje (J) 21 8 5 8 38:31 29
9. Jedinstvo (R) 21 8 3 10 42:41 27
10. Ilićka 01 21 8 3 10 32:39 27
11. Stakorina 21 8 2 11 40:41 26
12. Guber 21 7 4 10 33:35 25
13. Mladost (R) 21 6 3 12 33:53 21
14. Budućnost (P) 21 5 6 10 37:55 21
15. Mladost (G) 21 4 3 14 30:55 15
16. Rudar 1925 21 12 3 16 21:90 9
Grupa zapad
U odgođenoj utakmici 19. kola Druge lige, grupa zapad Tekstilac je na svom terenu poražen od srbačke Sloge sa 0:1
TEKSTILAC 0 (0)
SLOGA (S) 1 (1)
Strijelac: 0:1 Aćić u 33. minutu.
Stadion: Gradski u Derventi.
Gledalaca: 100.
Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka) 6,5.
Žuti kartoni: Aleksić, Babić (Tekstilac), Aćić, Karamehić, Remić (Sloga, Srbac).
Igrač utakmice: David Aćić (Sloga, Srbac) 7.
TEKSTILAC: Plisnić 6,5, Aleksić 6,5, Stupar 6,5, Trninić 6,5 (od 73. minuta Erić -), Babić 6,5, Savić 6,5 (od 87. minuta Pijetlović -), Slijepčević 6,5, Stojčić 6,5 (od 46. minuta Knežević 6,5), Ignjić 6,5, Hamzić 6,5. Reljić 6,5 (od 66. minuta Živanić -). Trener: Dejan Pijetlović.
SLOGA (SRBAC): Dabić 7, Šarić 6,5, Vajukić 6,5, Aćić 7, Cvijetić 6,5 (od 40. minuta Zukanović 6,5), Karamehić 6,5, I. Nježić 6,5, Šervel 7, Đaković 6,5 (od 81. minuta Grbić -), R. Zelenac 7, Remić 6,5 (od 90+1. minuta Sarić -). Trener: Slavko Vujić.
Grupa zapad
1. Naprijed 21 13 4 4 43:13 43
2. Crni Vrh 21 14 1 6 47:25 43
3. Sloga (T) 21 13 3 5 63:27 42
4. Brdo 21 11 4 6 48:26 37
5. Gorica 21 11 4 6 30:21 37
6. Proleter (T) 21 10 4 7 46:31 34
7. FSA Prijedor 21 10 4 7 44:33 34
8. Polet 1926 21 8 7 6 24:25 31
9. Sloga (S) 20 9 2 9 42:31 29
10. Borac (Š) 21 9 1 11 23:30 28
11. Jedinstvo (Ž) 21 8 2 11 40:36 26
12. Tekstilac 21 7 3 11 27:26 24
13. Dubrave 21 6 6 9 23:33 24
14. Čelinac 21 7 1 13 27:53 22
15. Sloboda (NG) 20 3 3 14 13:69 12
16. Progres 21 3 1 17 19:80 10
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i Twitter nalogu.