Poraz Čukaričkog i utakmica za zaborav

Tanjug

LESKOVAC- Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Genka rezultatom 2:0 (2:0) u meču drugog kola grupe F Lige konferencija. Prvo je u 10. minutu Pentsil asistirao Hejnenu za 1:0.

U 21. minutu sudija Adam Ladebek iz Švedske je poslije VAR provjere pokazao na bijelu tačku pošto je Luka Subotić oborio Hejnena.

Siguran sa bijele tačke bio je Pentsil. Čukarički je drugo poluvrijeme odigrao mnogo bolje, izmjene koje je napravio trener Igor Matić su dale rezultata, ali klub sa Banovog brda nije uspio da stigne makar do počasnog gola, iako je imao nekoliko dobrih napada i prilika.

U drugom meču drugog kola grupe F Fjorentina i Ferencvaroš su odigrali 2:2. Poslije dva odigrana kola Genk i Ferencvaroš imaju po četiri boda, Fjorentina dva, dok je Čukarički bez boda. U sljedećem kolu, 26. oktobra, Čukarički gostuje Fjorentini, dok će Genk dočekati Ferencvaroš.