Počelo drugo poluvrijeme: Borac bez prave prilike (VIDEO)

GS

BANjALUKA- Fudbaleri Borca iz Banjaluke gube rezultatom 1:0 protiv ekipe PAOKA iz Grčke, u revanš susretu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Šampion BiH dobro je otvorio meč, a u prvih deset minuta fudbaleri Borca imali su dvije izgledne prilike da zatresu mrežu protivnika.

PAOK je polovinom prvog poluvremena preuzeo inicijativu na terenu, a u 25. minutu Tomas Murg pogodio je mrežu Borca za 1:0.

Tribine u Banjaluci ispunjene su do posljednjeg mjesta a Borac bodri i predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

U prvoj utakmici, fudbaleri Borca poraženi su sa 3:2, a u narednom kolu pobjednik ovog duela igra protiv Malmea, koji je u drugom kolu bio bolji od Klaksvika.