Mrkaić het-trikom utišao Široki

D.D.

ŠIROKI BRIJEG – Kakva drama sa srećnim krajem za banjalučki Borac. Ekipa Vinka Marinovića je slavila u Širokom Brijegu 3:2 , te sačuvala drugo mjesto.

Meč je počeo šokom za goste. Marijan Ćavar je sjajno uposlio Danijela Lukića koji je pogodio za vođstvo domaćih u 4.minutu. Na izjednačenje se čekalo d 41.minuta kada se Momčilo Mrkaić prvi put upisao u strijelce.

Uslijedio je period mirnije igre, gdje su ekipe više pazile na svoj gol a onda je Marijan Ćavar sjajnim udarcem kaznio grešku Borca i pogodio za vođstvo u 82.minutu. A onda prava drama u sudijskoj nadoknadi.

Ninkola Ninković je ubacio loptu a na pravom mjestu bio Mrkaić za izjednačenje. Isti tandem je bio na sceni i u 90+5. Minutu. Ninković je opet ubacio a smušenost odbrane domaćih kaznio napadač Mrkaić koji je tako postigao het trik.