Bahar vidio fantastičnog Kahvića (VIDEO)

D.D.

BEOGRAD - Fantastičan start sezone za mladog napadača Aleksandra Kahvića. Momak iz Teslića je u drugom kolu Prve lige Srbije postigao tri gola i bio najzaslužniji što je OFK Beograd savladao Metalac 4:1.

Tako je njegov tim došao na prvu poziciju nakon dva kola, a Kahvić je vodeći strijelac takmičenja.

Mladi napadač je bio strijelac i u prvom kolu na gostovanju u Užicu. Da se nalazi u pravoj formi pokazao je i na današnjoj utakmici.

Prvo je u 35. minutu sjajno reagovao nakon kornera i donio izjednačenje svom timu.

Zatim je odlično ispratio akciju svojih saigrača i donio prednost u 52.minutu, da bi zatim u 77. minutu postavio konačan rezultat 4:1.

Inače zanimljivo je da su meč na Karaburmi posmatrali trener Crvene zvezde Barak Bahar, te sportski direktor Mitar Mrkela kao i direktor ZvezdanTerzić.

A post shared by OFK BEOGRAD (@ofkbeograd1911)