Juventus demoliran od Nirnberga, Vlahović promašio penal (VIDEO)

Telegraf

Fudbaleri Juventusa su katastrofalno započeli svoje pripreme u Njemačkoj, gdje su poraženi u prvom meču od Nirnberga sa 3:0!

Da stvar bude gora, Nirnberg se trenutno takmiči u Cvajti, a penal je promašio Dušan Vlahović.

Već od samog starta meča je Juventus loše krenuo, pošto je od 19. minuta vodio Nirnberg. Gol je dao Kasper Jander, novajlija koji je pristigao iz Duizburga.

Do kraja poluvremena više nije bilo golova, Juventus je pokušao potom da osvježi čitavu ekipu u drugom poluvremenu, ali ni to nije dalo rezultat. Imao je priliku, najbolju čak, Dušan Vlahović da poravna sa penala u 72. minutu, ali je promašio jedanaesterac.

Kazna za promašaj Vlahovića je došla u 87. minutu, kada je gol postigao Forkel, da bi Janiš dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.