Joveljić strijelac u pobjedi LA Galaksija protiv Sportinga

Tanjug

KANZAS SITI - Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su u gostima ekipu Sportinga iz Kanzas Sitija rezultatom 3:2 u jutrošnjem meču MLS lige.

Sporting je poslije prvog poluvremena vodio 2:0 golovima srpskog internacionalca Nemanje Radoje i Vilijama Agade u trećem minutu nadoknade prvog dijela meča. Radoja je odigrao cijeo meč za domaći tim.

Strijelci za ekipu iz Los Anđelesa bili su Erik Zavalena u 72, srpski internacionalac Dejan Joveljić u 75. i Marko Delgado u 80. minutu.

Joveljić je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamjenjen je u 83. minutu. On je u dosadašnjem dijelu sezone u MLS ligi postigao pet golova.

Srpski fudbaler deli prvo mjesto na tabeli liste strelaca MLS lige sa Luis Morganom iz ekipe Njujork Red Bul.