Jagodić zadovoljan i pored poraza od Arsenala

Dejan Kondić

ZLATIBOR - Dobojska Sloga poražena je u drugoj kontrolnoj utakmici na Zlatiboru od Arsenala iz Tivta sa 1:0. Protiv crnogorskog tima nisu igrali Srđan Grabež, zbog povrede noge i Dejan Vidić koji se nedavno oporavio od teže povrede ključne kosti.

Trener Dobojlija Vlado Jagodić ističe da je zadovoljan kako je njegova ekipa izgledala u prvom poluvremenu.

- Izveli smo na teren dvije ekipe, jednu koja je igrala 60 minuta, a druga 30. Mislim da je realan rezultat nakon prvog dijela dva razlike za nas. Nismo imali sreće da poentiramo.

Najvažnije mi je da smo igrali, spustili smo loptu i nismo protivniku dozvolili ono što smo dali Radničkom iz Kragujevca, i to me hrabri.

Primili smo gol iz prekida, poslije kornera na drugoj stativi i to ne smije da nam se dešava.

Nisam htio Vidića da opterećujem i uvodim u igru. Poraz koji ne boli, momci su odradili odlično ovih sedam dana. Idemo dobrim putem.

Još da nam se Srđan vrati i dobićemo ono što želim, da ekipa ima glavu i rep – rekao je Jagodić.