Ilićka 01 prejaka za Hercegovac

D. P.

BANjALUKA - U odgođenoj utakmici 20. kola Druge lige Republike Srpske grupa zapad Polet 1926 iz Broda i Ukrina iz Čečave igrali su neriješeno, 2:2. Poveli su gosti u petom minutu autogolom Nikole Lekića, a onda je Boro Žarić za nešto više od pet minuta preokrenuo rezultat. Prvo je u 17. minutu izjednačio na 1:1, a onda je u 22. donio prednost domaćinu.

Bod timu iz Čečave donio je Denis Zelenković u 69. minutu. Oba tima završila su susret sa po 10 igrača. Prvo je u 75. minutu fudbaler Poleta 1926 Danijel Milovac zaradio direktan crveni karton, a 11 minuta kasnije isto se desilo igraču Ukrine Slaviši Simiću. Po bod osvojen u ovom meču nijednoj ni drugoj ekipi neće mnogo značiti u borbi za opstanak, jer i dalje čvrsto drže posljednje dvije pozicije.

Fudbaleri Ilićke 01 iz Brčkog u posljednjem meču 25. kola Druge lige, grupa istok pobijedili su Hercegovac iz Bileće s 3:0. Domaćini su do prednosti došli u 35. minutu pogotkom Milovana Arsića. U 70. minutu Boris Tomić je udvostručio prednost Brčaka, a konačan rezultat postavio je Miloš Krsmanović u 82. minutu.