Napeto do kraja: Penali u Banjaluci (VIDEO)

Ivana Vinčić

BANjALUKA - Nakon što je završen drugi produžetak, gledaćemo izvođenje penala. Penali će odlučiti ko će u Ligu Evrope, a ko u Konferencijsku ligu.

Ferencvaroš je izjednačio u 111. minutu sa bijele tačke nakon što je golman Borca nepromišljeno napravio prekršaj. Varga je bio siguran za 1:1.

Borac vodi od 104. minuta

Kapiten Srđan Grahovac postigao je ključan gol u 104. minutu i omogućio Borcu vođstvo od 1:0 protiv Ferencvaroša.

Banjalučki klub sada samo što nije obezbijedio mjesto u grupnoj fazi Lige Evrope, uz podršku vjernih navijača na ispunjenom Gradskom stadionu.

Ostalo je još 15 minuta da se održi ovaj važan rezultat i upiše istorijski uspjeh.

Podrška sa tribina je epska!

Prva utakmica u Budimpešti završena je bez golova, a pozitivan rezultat večeras u Banjaluci odveo bi „Borac“ u grupnu fazu elitnog takmičenja, što bi bio najveći uspjeh kluba, ali ujedno i jednog tima iz Republike Srpske i BiH.