Hrvatski navijači prekinuli utakmicu (VIDEO)

LjUBLjANA - Navijači Rijeke napravili su skandal na utakmici protiv Olimpije u Ljubljani.

Fudbaleri Rijeke ubjedljivo gube od Olimpije u Ljubljani u utakmici kvalifikacija za Ligu konferencija.

Na kraju prvog poluvremena bilo je 4:0, a potom su primili i gol za 5:0 pa je utakmica prekinuta u 65. minutu i igrači su otišli u svlačionice.

Floruč je već u 2. minutu postigao gol za domaći sastav da bi Talison u 13. povisio na 2:0, a onda je Kojić pogodio za 3:0 i "poker" je kompletirao Talison pa se otišlo u svlačionice na poluvremenu.

Već na startu drugog poluvremena Pedro Lukas postigao je gol za blamantnih 5:0 i poniženje Rijeke koja je bila hit u hrvatskom fudbalu sezonu ranije.

U Hrvatskoj je rezultat glasio 1:1 poslije 90 minuta igre, a sada je situacija izuzetno loša po njih.

Navijači su pobjesnili i krenuli da divljaju na stadionu, bacali su baklje i na teren i na tribinu gdje su domaći navijači, i sudija je u 65. minutu prekinuo utakmicu, prenosi B92.

29.08.2024, Olimpija Ljubljana - Rijeka, Rijeka pyro, check more here: https://t.co/e6rfuNGF78 pic.twitter.com/5EstxYSmxX