Het-trik Mesija u pobijedi Argentine protiv Bolivije, Brazil nadigrao Peru

Tanjug

BUENOS AJRES - Fudbalska reprezentacija Argentine pobijedila je jutros u Buenos Ajresu selekciju Bolivije rezultatom 6:0 u meču 10. kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

Na ovom meču briljirao je kapiten Argentine Lionel Mesi, koji je postigao tri gola i imao je dve asistencije.

On se upisao u strelce u 19, 84. i 86. minutu. Po jednom u listu strelaca upisali su se Lautaro Martinez u 43, Hulijan Alvarez u 45+3. i Tijago Almada u 69. minutu.

Fudbaleri Brazila savladali su u Braziliji selekciju Perua rezultatom 4:0.

Dva gola za Brazil postigao je Rafinja. On je oba gola postigao iz penala u 38. i 54. minutu.

Po jedan pogodak su dali Andreas Pereira u 71. i Luiz Enrike u 74. minutu.

Selekcija Paragvaja je na svom terenu pobedila Venecuelu 2:1, Kolumbija je savladala Čile 4:0, dok su Urugvaj i Ekvador odigrali bez golova.

Prvo mjesto na tabeli drži Argentina sa 22 boda, dok je Kolumbija druga sa 19.