Fudbalski savez donio odluku: Utakmica Borca i Sarajeva dobila epilog

Utakmica između Sarajeva i Borca, koja se igrala sinoć, registrovana je rezultatom 0:3, odlučila je na današnjoj sjednici Takmičarska komisija Fudbalskog saveza BiH.

Na sjednici se raspravljalo o revanš utakmici četvrtine finala Kupa BiH, FK Sarajevo-FK Borac koja je prekinuta u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena zbog napuštanja terena od strane igrača domaćeg tima.

Komitet za takmičenje je jednoglasno donio odluku da se pomenuti susret registruje službenim rezultatom 0:3 u korist FK Banjalučana.

Podsjećamo, Borac je vodio 1:2 u finišu meča kada su trener i sportski direktor Sarajeva odlučili da povuku ekipu sa terena nezadovoljni suđenjem Matea Muse. U narednim danima ćemo saznati i kazne za čelne ljude Sarajeva kao i klub, a tome će odlučivati Disciplinska komisija FS BiH.