Čukarički izgubio od Fiorentine, kobna bijela tačka

Tanjug

LESKOVAC - Fudbaleri Čukaričkog poraženi su večeras u Leskovcu od ekipe Fiorentine 1:0 (1:0) u meču četvrtog kola grupe F Lige konferencija.

Jedini gol na utakmici postigao je M'Bala Zola u osmom minutu iz penala. Utakmicu u Leskovcu obilježio je i incident u 20. minutu kada su navijači na rasnoj osnovi vrijeđali fudbalera Čukaričkog Ibrahima Ndiajea. Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je cijeli meč za Fiorentinu.

U drugom meču četvrtog kola grupe F ekipe Ferencvaroša i Genka odigrale su u Budimpešti bez pobjednika, 1:1.

Fiorentina je prva na tabeli sa osam bodova, dok su Ferencvaroš i Genk sakupili po šest. Čukarički je poslednji na tabeli bez bodova.

Čukarički će u narednom kolu, 30. novembra u Leskovcu dočekati Ferencvaroš, dok će Fiorentina u Firenci igrati sa Genkom.