Bulevar osvojio Prvi gradski turnir u malom fudbalu

D.K.

BANjALUKA - Trijumfom ekipe Bulevar okončan je Prvi gradski turnir u malom fudbalu.

Ekipa Bulevara do trofeja i novčane nagrade od 1000 KM došla je savladavši sastav Vodovoda u finalu 4:2.

Drugoplasirani tim osvojio je 500 KM.

Treće mjesto u konkurenciji 16 ekipa zauzeo je Torineks, čiji su igrači osvojili i ček na 200 KM.

Član pobjedničkog tima Siniša Đakovać izabran je za najboljeg igrača, dok je najbolji golman na turniru Slavko Pajić iz drugoplasirane ekipe.

Najbolji potez na takmičenju izveo je Bojan Kresojević, dok je najatrktivniji potez djelo Vedrana Francuza.

Grad Banjaluka na čelu sa Draškom Stanivukovićem čvrsto je stao iza ovog takmičenja, a čelni čovjek grada na Vrbasu najavio je da će turnir naredne godine biti na još višem nivou.