Brković ukrao slavu Ćetkoviću

D.K.

POSUŠJE – Fudbaleri Borca poraženi su u Posušju od istoimene ekipe sa 1:0 u pretposljednjoj utakmici 31. kola Premijer lige BiH.

Koban po izabranike Vinka Marinovića bio je rezervista Arijan Brković. On je iskoristio grešku Envera Kulašina i rezantnim udarcem u 72. minutu savladao odličnog Nikolu Ćetkovića. Nakon toga „crveno-plavi“ nisu uspjeli doći do poravnanja i ostali su bez bod(ov)a.

Što se prvog dijela tiče. Prvi je zaprijetio Jovo Lukić nakon jedne kontre Borca, ali golman domaćih Luka Kukić bio je na visini zadatka. Pet minuta kasnije istakao se i čuvar mreže Banjalučana Ćetković odbranivši udarac Vinka Rozića. Još dva puta odlično je bio postavljen Ćetković.

Prvo u 38 minutu kada je neutralisao šut Zvonimira Begića i tri minuta kasnije odbranivši pokušaj Milanovića iz slobodnog udarca.