Borac slavio u Posušju

Darko Dragičević

POSUŠJE - Fudbaleri Borca vratili su se na pobjednički kolosijek, jer su na teškom gostovanju savladali Posušje 2:0 u jednom od derbija kola.

Banjalučani su tako rivalu nanijeli prvi poraz na njegovom stadionu Mokri dolac u ovoj sezoni Banjalučani su odigrali veoma dobar meč u kojem su imali više loptu u posjedu i bolje prilike, ali ih nisu krunisali sve do 70. minuta.

Sebastijan Erera je odlično ubacio loptu ma pravoj mjestu bio je Enver Kulašin koji je pogodio za vođstvo.

Posušje je moglo do izjednačenja ali je sjajnom intervencijom Filip Manojlović spasio gol.

Stefan Savić je u 82. minutu probio po strani a zatim idealno uposlio Đorđa Despotovića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu rivala. Bio je to njegov drugi gol u dresu Borca.