Borac dva puta vodio, pa remizirao

D.D.

CELjE - Borac je remizirao u prvoj pripremnoj utakmici na pripremama u Sloveniji. U utakmici zatvorenog tipa odigrali su neriješeno protiv Celja 2:2.

Bio je ovo prvi meč novog trenera Mladena Žižovića na klupi Banjalučana. Sve je dobro počelo po Borac kada je u devetoj minuti pogodio Stojan Vranješ.

Slovenci su izjednačili u 57.minutu.

Novu prednost Banjalučanima donio je Enver Kulašin u 88.minutu da bi Celje do remija došlo iz penala u sudijskoj nadoknadi.

Borac je počeo u sastavu: Milićević, Ćelić, Vranješ, Karolina, Lukić, Grahovac., Hrelja, Kvržić, Erera, Čavić, Vuković.

U drugom dijelu su igrali: Stjepanović, Stašević, Pejović, Šušić, Račić, Keranović, Terzić, Kulašin, Đajić, Subić, Marčetić.

Banjalučani su danas dobili i dva nova pojačanja, jer su ugovore potpisali Bert Majers i reprezentativac Malte Šon Dimek.