Sportisti Taekvondo kluba "Srpski soko" osvojili devet medalja

Srna

ZVORNIK - Članovi Taekvondo kluba "Srpski soko" iz Zvornika osvojili su devet medalja na međunarodnom turniru u Sofiji, na kome su nastupila 32 kluba iz šest zemalja, saopšteno je danas iz ovog kluba.

Na ovom taekvondo turniru u verziji ITF, na kome je nastupilo 11 sportista Taekvondo kluba "Srpski soko", takmičili su se proteklog vikenda kadeti, juniori i seniori.

Član "Srpskog sokola" Iva Batić osvojila je u konkurenciji kadeta prvo mjesto u formama i treće u sparingu.

Kadet Pavle Dominković izborio je drugo mjesto u formama, a u nastupima među juniorima Emilija Blagojević osvojila je dva druga mjesta u sparingu i formama, dok je Srđan Mirković zauzeo drugo mjesto u formama i treće u sparingu.

U seniorskoj konkurenciji Anđela Batić izborila je drugo mjesto u sparingu i treće u formama.

Članovi Taekvondo kluba "Srpski soko" očekuju sljedeća takmičenja u drugoj polovini juna, a prvi nastup je na turniru od 25. juna u Ohridu, u Sjevernoj Makedoniji.