Звезда у полуфиналу Купа Србије

ГС

БЕОГРАД - Фудбалери Црвене звезде пласирали су се у полуфинале Купа Србије пошто су побиједили ТСЦ резултатом 4:0.

У раној фази меча, већ у петом минуту досуђен је пенал за Звезду. Гајић је пробио по десној страни, био је удвојен, након чега је Томановић направио прекршај у шеснаестерцу. Судија је без двоумљења показао на “бијелу тачку. Сигуран је био Александар Катаи који је смирено шутнуо у лијеви угао голмана Јоргића. Био је прочитан, али је лопта била преблизу стативи, те је чувар мреже гостију био немоћан.

У 56. минуту нови пенал за Звезду. Ел Фарду Бен је овај пут био сигуран. Прије тога је Александар Катаи био оборен тик пред голом ТСЦ-а, а судија поново није имао дилему. Притом, фудбалер гостију, Ифет Ђаковац, добио је црвени картон.

Четири минута касније голман ТСЦ-а Филиповић је добио црвени картон па су гости остали са деветорицом на терену. То је Звезда искористила па је са још два гола Иванића и Бена рутински привела меч крају, преноси Српска инфо.