Сјајан гол Влаховића, Радоњић играч одлуке у победи Торина

Душан Влаховић постигао је гол за Јувентус већ у другом минуту дуела против Роме, у оквиру трећег кола Серије А. У првом вечерашњем мечу Торино је на гостовању надиграо Кремонезе са 2:1, а гол одлуке постигао је Немања Радоњић.

Српски репрезентативац Душан Влаховић из утакмице у утакмицу показује свој раскошни квалитет, а против Роме се уписао у листу стрелаца већ у 76. секунди.

Нападач Јувентуса одлично је извео слободан ударац и савладао голмана "вучице" Руија Патрисија, који је само погледом испратио лопту како улази у мрежу.

То је трећи гол за Влаховића у новој сезони Серије А.

Рома је у 69. минуту дошла до изједначења преко Тамија Абрахама за 1:1 колико је остало до краја меча и поделе бодова.

И у првом вечерашњем мечу Серије А у коме је Торино на гостовању надиграо Кремону са 2:1 одлучујућу улогу имао је српски интернационалац Немања Радоњић.

После вођства Торина од 1:0 у првом полувремену, Немања Радоњић је у 65. минуту увећао предност на 2:0, а домаћини су у наставку успели само да постигну почасни погодак.