Рукометаши Борца лако до побиједе против Коњуха

Рукометаши Борца били су јачи од екипе Коњуха и постигли су резултат 30:24 у утакмици 14. кола Премијер лиге БиХ.

Од првог минута изабраници Мирка Микића наметнули су свој ритам и већ средином првог полувремена дошли до шест голова разлике, 10:4. Ову предност, коју су стекли највише захваљујући Влади Драганићу и Стефану Миљковић, који су постигли по пет голова у првих 30 минута, сачували су до одласка на одмор, 17:12.

На почетку наставка домаћи су брзо дошли до великих седам голова предности, да би играчи Коњуха додали гас и серијом 3:0 у 39. минуту смањили на 20:16.,

Опуштеним приступом игри у нападу, црвено-плави су омогућили гостима да приђу на три гола заостатка, али нису дозволили да им угрозе предност, шта више. Брзо су вратили осјетнију предност и забиљежили сигурну побједу.

Најефикаснији у побједничкој екипи били су Владо Драганић и Стефан Миљковић са по осам погодака.