Реванш утакмица четвртфинала Купа БиХ: Борац елиминисан

БАЊА ЛУКА - Фудбалери Борца нису успјели да се пласирају у полуфинале Купа БиХ пошто су у реванш утакмици четвртфинала пред 2.000 гледалаца на Градском стадиону послије извођења пенала поражени од Тузла ситија са 3:4.

Иако је првом мечу Борац славио са 1:0 у реваншу је било 2:1 за госте и приступило се извођењу пенала у којима је голман екипе из Симиног Хана Неврес  Фејзић одбранио ударце Милана Вушуровића и Александра Војновића.

Борац је повео у 10. минуту голом Вушуровића, а на 1:1 изједначио је Мирзад Механовић у 68. минуту.

Побједу гостима донио је Емилио Нсуе у 75. минуту.

Осим Тузла ситија у полуфинале су се пласирали још Сарајево које је елиминисало Слободу (0:0, 2:0), те федерални прволигаш Игман из Коњица који је оба пута савладао Звијезду Градачац (3:1, 3:0).

Посљедњи полуфиналиста биће познат вечерас послије реванш меча Широког Бријега и Вележа, а Мостарци су славили у првом сусрету са 4:0.