Радник поражен и у реваншу, Зрињски у полуфиналу

Д. Д.

ЧИТЛУК - Зрињски је и у реванш утакмици савладао Радник са 2:0 те изборио пласман у полуфинала Купа БиХ.

Прволигаш Републике Српске је одиграо добро полувријеме против шампиона БиX, који је играо у комбинованом саставу. Племићи су први запријетили у 12. минуту преко Мандића. У 27. минуту нова прилика. Мандић је убацио лопту, Станић врло лоше  шутирао са неких 12 метара.

Бијељински тим се држао све до финиша првог дијела када је сјајну акцију голом крунисао Томислав Киш.

Зрињски је био пуно бољи ривал у наставку а истакао се голман гостију Никола Лакић са осам одбрана. Ипак  ни он није могао да заустави ударац Иванчића који је поставио коначан резултат 2:0, па је мостарски тим са укупним скором 5:1 прошао даље.

Парови преосталих мечева: Рудар Приједор - Тузла сити (први меч 0:5, 15 часова), Вележ - Слога (први меч 3:0, 18 часова), четвртак: Звијезда -Жељезничар (први меч 1:2, 15 часова).