Убијен српски репрезентативац Стефан Савић (23)

СРНА

БЕОГРАД - Репрезентативац Србије и освајач бронзане медаље на свјетском првенству у ММА Стефан Савић трагично је преминуо јутрос у 23. години.

Ову информацију пренијела је телевизија "Арена спорт" и изразила саучешће породици и пријатељима.

"Арена фајт упућује искрено саучешће породици, пријатељима и свим људима који су волели Стефана. Заувек ће остати упамћен, не само као шампион, већ као неко ко је дотакао срца својом добротом и оставио неизбрисив траг", наводи "Арена спорт".

Крајем 2023. године Савић је дошао до највећег успјеха у каријери када је освојио бронзану медаљу на Свјетском шампионату у аматерском ММА, које се одржавало у Тирани.

Савић је своју медаљу освојио на такмичењу у новембру, а на путу до бронзе на Свјетском првенству савладао је ривале из Аустрије и Анголе.

Он је тренирао у "Еклектик фајтинг тиму" код тренера Борислава Ћосића.